6
Anasayfa Sık Kullanılanlara Ekle Arama İletişim Maili Site Hakkında
5
Türkiye Kızılay Derneği Türkiye Kızılay Derneği 3
     
 
2 3 3
  haber  Sultanbeyli Kızılay Geleneksel Kahvaltısı 28/02/2010   
 

 

Geleneksel Sabah kahvaltılarımız başladı
                Kızılay Sultanbeyli şubesi genç gönüllülerle yürüttüğü faaliyetlerini devam ettiriyor. Bu faaliyetler neticesi gönüllü gençlerimize kahvaltılar tertip ederek onların kaynaşmasını ve yaptıkları işe daha iştahlı sarılmalarını hedefliyoruz. Kahvaltılarımızı Sultanbeyli’deki iş adamlarımız ve uygun kurumlar ve kuruluşlar vasıtasıyla yapıyoruz.
                28.02.2010 Pazar günü Sultanbeyli Kızılay şubemizde kahvaltımızı Sultanbeyli’de faydalı faaliyetler yapan MİMAR SİNAN EĞİTİM KÜLTÜR ve İMAR vakfı tarafından verilmiştir. Vakıf müdürümüz Ahmet ÇETİN’ e Kızılay Sultanbeyli ailesi olarak gönülden teşekkür ederiz. Vakıf destekçilerine ve yöneticilerine çok teşekkür ederiz. ALLAHTAN onlara sağlık mutluluklar dileriz.
                Kahvaltımıza 126 kişi katılarak Kızılay’ı tanımış oldular, faaliyetlerinden haberdar edildiler. Gelen insanlara ve gençlere Kızılay faaliyetleri anlatıldı, Kızılay slâytları gösterildi.
                Kahvaltımıza ilçe milli eğitim müdürümüz Sayın Hamit ÇAKIR, Belediye Başkan yardımcılarımız Ahmet DEMİR, H.Abdullah UÇAN. Erzurumlular Dernek Başkanımız Ömer HORASAN, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Rahman AYDIN, Gümüşhaneliler Dernek Başkanı Abdülkerim YILDIZ, Malatyalılar Dernek Başkanı Süleyman ÇELİK, Sultanbeyli İş adamları Dernek Başkanı Sami KABA. Karadeniz Vakfı genel sekreteri Av. Vergül TÜRK, Hasan paşa mahalle muhtarı Orhan BAHADIR ve Komşu şubemiz Tuzla Kızılay şube Başkanımız Okyay BİÇER Tuzla Kızılay yönetim kurulu üyesi Yavuz CANSIZ katılarak kahvaltımızı onurlandırdılar. Kızılay’ın çalışmalarından memnun oldular.
                Sultanbeyli Kızılay olarak emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

 
  takvim  04.03.2010 11:11:24 okunma  Bu Haber 1070 Defa Okunmuştur... yazdyr  Haberi Yazdır  
2 q 4
 
     
 

 

 

 


Online Ziyaretçi Sayısı :
Toplam Ziyaretçi Sayısı : Free Hit Counters
168
Nakdi Bağış Adak Bağışı Gıda Bağışı Ayni Bağış
Tavsiye Et
RSS Haber Okuma Nakdi Bağış Adak BağışıGıda BağışıAyni Bağış